Плани уряду ввести додатковий акциз на «зелену» енергію неприпустимі – нардеп

Намір Кабінету Міністрів ввести новий додатковий податок для відновлюваних джерел енергії неприпустимий. Про це заявив народний депутат від «Батьківщини», секретар антикорупційного комітету ВР Володимир Кабаченко під час дискусії Energy Club у YouTube, пише Гордон.

«Ця ініціатива Мінфіну ввести якийсь додатковий акциз, що кінець кінцем стане підвищенням безпосередньо витрат інвестора, абсолютно неприпустима. Ми будемо намагатися робити все можливе, що від нас залежить, що ми можемо зробити з точки зору законодавця, щоб цього акцизу не існувало», – заявив нардеп.

Він зазначив, що держава порушує взяті на себе зобов'язання щодо розвитку відновлюваних джерел енергії.

«Україна підписала закон. Якщо Україна прописала якусь певну величину «зеленого» тарифу, то Україна просто зобов'язана знаходити ці кошти. На сьогодні ми бачимо зовсім іншу ситуацію, коли, окрім того, що на сьогодні держава Україна винна більше ніж 16 млрд грн забудовникам і власникам сонячних та вітрових електростанцій, вона ще хоче збільшити акциз», – підкреслив Кабаченко.

Меморандум між урядом та інвесторами у ВДЕ передбачає забезпечення 100% виплат за вироблену "зелену" електроенергію починаючи із серпня 2020 року.

Водночас влада хоче ввести акцизний податок на продаж "зеленої" електроенергії, зараз пропонують широкий діапазон ставки – від 3,2% до 40%, точні цифри ще обговорюють.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка