Північна Корея почала виготовляти сонячні панелі

На території КНДР вироблятимуть сонячні батареї. Північнокорейський завод Jin Heung спільно з Університетом Пхеньяна імені Кім Ір Сена запустили власний проект з розробки і створення фотопанелей. Таким чином Північна Корея хоче відмовитися від покупки сонячних елементів з Китаю, адже багато науково-технічної продукції імпортується саме звідти, інформує Solar panels.

На телеканалах КНДР вже з'явився відеоролик, на якому показано, як проходить процес виробництва. На кадрах видно і лабораторії, і цех зі збірки сонячних панелей. Сам відеоролик був знятий 19 лютого в будівлі університету. Судячи з усього, північнокорейські інженери зайняті створенням як полікристалічних, так і монокристалічних фотомодулів.

Завод Jin heung призначений для масового виробництва високоефективних сонячних батарей і інших сонячних продуктів. Його завдання – робити найсучасніші та високоякісні фотоелементи.

У квітні 2015 року агентство Reuters повідомляло, що сонячна енергія використовується місцевими жителями для боротьби з нестачею електроенергії. Потроху вартість фотопанелей і в КНДР почала знижуватися. На даний момент система потужністю 20 ват продається за ціною 44 долари.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка