Південна Корея збудує найбільшу в світі вітроелектростанцію вартістю $43,2 млрд

Південна Корея оприлюднила план з будівництва найбільшої у світі вітроелектростанції вартістю 43,2 млрд доларів. Станцію зведуть до 2030 року в рамках зусиль, спрямованих на сприяння екологічно чистому відновленню від пандемії COVID-19, пише Reuters.

Проект є важливою складовою «Зеленого нового курсу» президента Мун Чже Ін, ініційованого минулого року, щоб зменшити залежність від викопного палива в четвертій за величиною економіці Азії та досягти вуглецевої нейтральності до 2050 року.

Вітропарк матиме загальну потужністю 8,2 ГВт. Південнокорейські компанії, зокрема Korea Electric Power Corp, SK E&S, Hanwha Engineering & Construction Corp, Doosan Heavy Industries & Construction Co., CS Wind Corp та Samkang M&T Co. забезпечать основну частину фінансування, решту – уряд.

Проект забезпечить створення до 5600 робочих місць і допоможе досягти мети щодо збільшення потужності вітроенергетики в країні до 16,5 ГВт до 2030 року з нинішнього показника 1,67 ГВт.

Заплановані 8,2 ГВт вітрових потужностей зможуть генерувати вдосталь електрики, аби замінити шість ядерних реакторів. Зараз найбільшою в світі офшорною вітроелектростанцією є Hornsea 1 у Великобританії, потужність якої 1,12 ГВт.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка