Південна Корея встановить 3 тис швидкісних електрозаправок у 2021 році

У 2021 році Південна Корея планує встановити 3000 нових станцій швидкісної зарядки для електромобілів.

Ініціатором розвитку інфраструктури для авто на електротязі виступив уряд, передає autogeek.com.ua

Першочергово планують встановити 43 надшвидкі зарядні станції. При цьому Міністерство фінансів заявило, що надаватиме автовиробникам субсидії для забезпечення місць ще, як мінімум, на 80 таких станцій.


Згідно з попереднім планом, 2280 зарядних станцій встановлять у місцях, які задорогі для приватних організацій. Приміром, біля приватних супермаркетів.

Також держава підтримає приватних операторів у встановленні 289 станцій у місцях, які є більш доступними та вигідними. Уряд навіть субсидує 300 станцій швидкісної зарядки на зупинках.

Фінансування потужних зарядних пристроїв стало необхідним лише тоді, коли Hyundai і Kia випустили свої перші електромобілі з 800-вольтовими системами.


У 2020 році у Південній Кореї нараховувалося 9 805 зарядних станцій. З новими 3000 запланованими станціями мережа повинна збільшитися до понад 12 000 пунктів.

Міністерство охорони навколишнього середовища Південної Кореї передбачає, що до кінця 2021 року електромобілі корейського виробництва становитимуть понад 300 тисяч одиниць.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка