Південна Корея побудує найбільшу в світі плавучу сонячну станцію

Південна Корея побудує найбільшу у світі плавучу сонячну електростанцію у найбільшій у світі дамбі Семангим.

Як повідомило південнокорейське міністерство промисловості, торгівлі та природних ресурсів, відповідний проект схвалив уряд 18 липня, передає Sputnik Молдова.

Станція буде побудована у провінції Чолла-Пукто і займатиме площу у 30 квадратних кілометрів на водному просторі, відгородженому морською дамбою Семангим. Довжина споруди становить майже 34 км, а площа відгородженої нею території - 401 км2.


На першому етапі будівництва плавучої СЕС, який закінчиться в квітні 2022 року, передбачається досягти потужності 1,2 ГВт, а на другому етапі у 2025 році планують додати ще 0,9 ГВт. Згенерованої СЕС електроенергії вистачить для забезпечення енергопотреб мільйона квартир на рік.

У реалізацію проекту інвестують 4,6 трильйона південнокорейських вон (3,9 мільярда доларів).

Зараз найбільшою плавучою електростанцією на сонячних батареях вважається плавуча ферма у міста Хуайнань у китайській провінції Аньхой. Станція у Південній Кореї буде у 14 разів більше.

Дамба Семангим зведена в Жовтому морі. Будівництво, на яке було витрачено 2,6 мільярда доларів, завершили 27 квітня 2010 року. Дамба Семангим дозволила корейцям відвоювати у моря більше сорока тисяч гектарів землі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: