Південна Корея планує побудувати 2,1 ГВт потужності плавучих сонячних станцій до 2030 року

У Південній Кореї планують ввести в експлуатацію плавучі сонячні електростанції загальною потужністю 2,1 ГВт до 2030 року.

СЕС запустять у рамках урядової стратегії з досягнення вуглецево-нейтральної економіки до 2050 року, передає enerdata.net

В якості потенційних майданчиків для реалізації проектів будівництва перших плавучих СЕС загальною потужністю 147 МВт Міністерство навколишнього середовища Південній Кореї вже обрало п'ять водосховищ на греблях Хапчхон (Hapcheon), Гунви (Gunwi), Чхунджу (Chungju), Соян (Soyang River) і Имха (Imha).

У липні 2020 року компанії EN Technologies (Південна Корея) і Ocean Sun (Норвегія) підписали угоду про спільну розробку демонстраційної плавучої сонячної станції (з можливістю доведення її потужності мінімум до 100 МВт протягом 18 місяців). Демонстраційна СЕС є прототипом плавучої сонячної електростанції потужністю 2,1 ГВт, яку планується побудувати на водосховищі біля південнокорейської греблі Семангим (Saemangeum).

У наступні 5 років у Південній Кореї планується ввести в експлуатацію ще 400 МВт потужності плавучої сонячної генерації.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка