Після відключення газу Славутич не замерзає завдяки котельні на біопаливі

Біопаливна котельня в Славутичі потужністю 10,5 МВт, яка є найбільшою в Україні, була збудована групою компаній «Укртепло» і запущена в листопаді 2017 року. Вона на 40% забезпечує потреби міста. Передусім дитячі садки, школи, медичні заклади. Після відключення в Славутичі газу вона залишилася єдиним постачальником тепла і гарячої води, пише Е-finance.

«Завдяки котельні Славутич не замерзає, ключові об’єкти міста працюють в нормальному режимі. Ми перебуваємо на постійному контакті з місцевою владою і робимо все від нас залежне для нормального теплозабезпечення», – повідомив Іван Надєїн, засновник групи компаній «Укртепло».

За його словами, прецедент з відключенням газу взимку посеред опалювального сезону свідчить про те, що Україні потрібно використовувати всі можливості для заміщення блакитного палива «зеленими» джерелами енергії. Ціна на газ тільки зростатиме і немає гарантії, що на місці Славутича не опиниться інше місто. Найближчим часом у Славутичі планують створити «зелений» енергетичний кластер, щоб місто змогло повністю відмовитися від використання газу в житлово-комунальному господарстві. Окрім котельні на біопаливі, там планують збудувати біоТЕЦ на ВДЕ загальною потужністю 12,5 МВт та висадити 1 500 га енергетичної верби, яка слугуватиме сировиною. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка