Підлога може бути теплою, і при цьому економною

Системи утеплення в основному розглядають як системи для застосування на стінах і дахах. Рідше звертають увагу на те, що і через підлогу є втрати тепла. Для утеплення підлоги варто ще й розглядати елементи підлогової нагрівної системи.

Система «тепла гріюча підлога» дає певні переваги. Одна з них: система обігрівання не забирає зайвої площі, приміщення нагрівається рівномірно, добре регулюється.

Ще в Давньому Римі використовували теплі підлоги. Сьогодні реалізувати теплу підлогу можна двома способами: за допомогою води і електрики.

Перед встановлення будь-якого з вказаних видів підлогового опалення, проводиться ізоляція основи і утеплення нижнього шару підлоги. На цій основі виконується новий вид підлогового опалення.
Водяний нагрів підлоги виконується трубами, котрі рівномірно вкладаються в підлогу, а потім заливаються бетонним розчином. Контроль за станом температури теплоносія і комфортної температури повітря кімнати виконує контролер, котрий вмикає і вимикає насос.

Для приміщень із звичайною висотою стель економія на опаленні складає до 30%, а для кімнат з високими стелями – 50%.


Електрична тепла підлога може бути кабельною, плівковою та системи термомат.  Порівнюючи теплові кабелі, варто відмітити, що одножильний кабель має сильніше електромагнітне поле ніж двожильний. Використовують ще й самовирівнюючий кабель, що дає більшу безпеку і зменшення автоматики. Ці кабелі також ефективно працюють в залитій бетонній стяжці. Система термомат може встановлюватися на вже існуючу підлогу. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка