Під Полтавою будують басейн, який обігріватиметься та освітлюватиметься сонячними панелями

У селі Розсошенці(Полтавська область) зводять фізкультурно-оздоровчий басейн на сонячних панелях.

Новобудову на вул. Шкільна, 18 з'єднають коридорним переходом з розташованою поблизу Розсошенською гімназією, передає Коло - Новини Полтави.

«Ми дали доручення проектантам вивчити питання щодо встановлення сонячних панелей на гімназії та басейні, щоб ми могли енергоефективно опалювати та освітлювати ці приміщення, - каже голова Щербанівської сільської ради Ігор Процик. - Це буде альтернатива таким дорогим видам палива, як газ та електрика».


Воду у басейні очищуватимуть з допомогою сучасних технологій, без використання хлору, продовжує завідувач спортивного комплексу "Розсошенці" Володимир Капран.

«Школярі та соціально-незахищені верстви населення відвідуватимуть басейн безкоштовно, решта - на комерційній основі, - говорить він. - Басейн, як спортивний комплекс, повинен працювати щодня для покращення здоров'я жителів громади».

У басейні для дорослих буде 5 доріжок, його глибина - приблизно 180 см, у дитячому - 120 см, будуть роздягальні, душові, технічні приміщення.

Будують заклад за рахунок співфінансування - частина коштів з місцевого бюджету, інша - з Державного фонду регіонального розвитку.

Бассейн почали зводити у жовтні 2017 року. Згідно паспорту, об'єкт повинні здати у грудні 2019 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: