Під Києвом незаконно вирубали ліс для нового терміналу "Нової пошти"

У Бориспільському районі Київської області незаконно вирубали тисячі дерев для будівництва сортувального терміналу компанії "Нова пошта" зі злітно-посадковою смугою.

Як зазначили у Державній екологічній інспекції, майданчик підготували у рамках реалізації нової послуги компанії, передає ecopolitic.com.ua.

«Екоінспектори провели перевірку на місці вирубки лісу у грудні 2021 року на території села Проліски Пристоличної сільської ради, - повідомили у відомстві. - Було встановлено, що підприємство ТОВ "Подол-Експо" вирубало зелені насадження на двох земельних ділянках загальною площею майже 20 га з порушенням вимог Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах».

Співробітники ДЕІ провели заміри наявних пнів і розрахували збитки. У результаті підприємству виставили претензію на суму 865 945 гривень для добровільної сплати в порядку досудового врегулювання спору.

За даними Держекоінспекції, підприємство ТОВ "Подол-Експо" сплатило компенсацію у повному обсязі. Крім того, до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу за порушення вимог статті 153 КУпАП притягнуто посадову особу. Зазначимо, що в ТОВ "Подол-Експо" та компанії "Нова пошта" один і той же засновник — компанія "НП Холдінгс лімітед", зареєстрована на Кіпрі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка