Під Харковом будують сонячну станцію потужністю 1МВт

Біля села Черкаська Лозова(Харківська область) почали будувати сонячну електростанцію потужністю 1 МВт.

Як повідомив у Facebook виконавчий директор Інституту сталого розвитку Станіслав Ігнатьєв, наразі готується майданчик для встановлення найбільшої у регіоні СЕС.

«Обожнюю моменти початку будівництва нових генеруючих потужностей зеленої енергетики, - каже він. - Ще вчора тут були бугристі схили зі складним рельєфом, а сьогодні вже гурчить важка будівельна техніка і крутяться екскаватори, готуючи майданчик для інсталяції першої черги сонячної електростанції».

За словами Станіслава Ігнатьева, в експлуатацію першої черги СЕС потужністю 1 МВт у Черкаській Лозовій 🌞відразу підніме Харківщину у рейтингах генерації чистої енергії.

На даний момент в Харківській області встановлено сонячні станції потужністю 2 МВт: зокрема, 100 домашніх СЕС на дахах приватних домоволодінь та 2 промислові СЕС загальною потужністю 0,43 МВт.

З початку 2018 року підприємства Харківського енергетичного кластеру підключили до мереж і отримали "зелений" тариф на 2,86 МВт генеруючих потужностей, з яких 2,2 МВт - біогазовий завод на території Роганського полігону ТПВ, а 0,66 МВт - СЕС на приватних будинках.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка