Перспективи розвитку відновлювальної енергії в Індії

Наявність великих запасів відновлювальної енергії в Індії не створює в цій країні дешевої енергії від таких джерел. Країна платить на 32% відсотки більше ніж США чи Європа за енергію, котру тут отримують від сонця та вітру. Причиною цього є дуже дорогі проекти.

В Індії високі процентні ставки кредитів і не зовсім ясна політика уряду у відношенні до екологічно чистих енергетичних проектів. Така ситуація збільшує вартість проектів від 24 до 32 відсотків до аналогічних в західних країнах. Це може залишити Індію з вугільною енергетичною інфраструктурою, що збільшить викиди вуглекислого газу і погіршить проблеми глобального потепління. Високі кредитні ставки тут через ріст інфляції.
Позитивним моментом є великий і постійний запас чистої енергії. Індія є п’ятим світовим ринком для роботи вітрових турбін і має встановленими більше 16 ГВт потужності.
В планах уряду Індії передбачено будівництво 20 ГВт сонячних енергетичних установок до 2022 року

Читайте також: В Європі судять за енергетичну неефективність будинків
                                                              
Все ж, багато проектів сонячної енергетики погано фінансуються через високу ціну отриманої електроенергії або через значні перерви у фінансуванні інвесторів. Крім цього, недостатньо відрегульовані питання сертифікації відновлювальної енергії.

Для Індії може бути прикладом Бразилія, де майже кожен проект енергетики з відновлювальних джерел фінансується соціально-економічним банком розвитку, котрий надає довготривалі кредити з низькими відсотковими ставками. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка