Сонячна енергетика в Польщі набирає обертів

Польська найбільша сонячна електростанція встановлена фірмою AMB Energia. Складається вона з 7080 фотоелектричних панелей і займає площу 5 футбольних полів. Потужності розміщені в двох місцях, де відбувається генерування електроенергії з потужностями 1,84 МВт і 0,71 МВт.   

Фірма-інсталятор інформує, що на кінець жовтня в Польщі вже встановлено біля 30 МВт потужностей сонячної електрогенерації. Частина ринку цієї фірми займає 2,8 МВт, а повний проект передбачає роботу 5 сонячних станцій на загальну потужність 5 МВт. Для цього буде використано площу біля 10 га.

2.jpg

Всі інвестиції в рамках цього проекту,  Podlasie Solar Park, будуть розміщені на території Підляшша, в місцевостях Липськ, Єдвабне, Колно і Замбрув. Будівництво сонячних електростанцій розпочалося в 2013 році на основі пілотної інвестиції в Липську – 0,3 МВт. Загальний перелік проектів цієї фірми в Польщі нараховує потужності понад 100 МВт .

3.jpg

Акціонерна спілка AMB ENERGIA працює в ринку енергетики. З 2010 року допомагає фірмам і домогосподарствам зменшити кошти за енергію. Крім традиційної енергетики, вона має виробництво електроенергії і з відновлювальних джерел: вітру та сонця. Позицією фірми є проекологічність для  поліпшення клімату та чистоти повітря.

Фірма розвиває бізнес двома моделями. Перший - BOO (англ. build, own, operate) – тобто  збудуй, володій, розпоряджайся (для власних потреб). Другий - BOT (англ. build, own, transfer) - тобто  збудуй, володій, передай (для інших власників у формі «під-ключ»).

Читайте також: За підтримки Google, ввдено в дію найбільшу в Африці сонячну електростанцію

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: