Перший у світі двоповерховий електроавтобус виїхав на вулиці Лондона

Перший в світі двоповерховий автобус даблдекер, який живиться виключно електричною енергією, виїхав на вулиці Лондона. Транспортний засіб курсуватиме як рейсовий автобус вже через місяць, а поки що проводяться його ходові випробування, передає Іtc.ua.

П'ять електричних моделей двоповерхового автобуса даблдекер випустила компанія BYD. На повному заряді акумуляторів автобус може проїхати близько 180 миль (близько 290 км). Це означає, що автобус може відпрацювати повний день на рейсі без підзарядки. Один такий автобус коштує приблизно £ 350 тис. (майже 507 тис. доларів).

У транспортній організації Лондона вважають, що електричні автобуси допоможуть знизити рівень викидів вуглекислого газу в атмосферу і поліпшити якість повітря в Лондоні. Слід зазначити, що стандартні одноповерхові електричні автобуси курсують на деяких маршрутах громадського транспорту в Лондоні з липня минулого року. А до 2020 року в центральній частині міста планується використовувати одноповерхові автобуси виключно на електричній тязі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка