Перший у світі човен з пластику вирушив у плавання

Перший в світі вітрильний човен, повністю зроблений з пластику, цього місяця відправиться в плавання з Ламу, Кенія, до Занзібару, Танзанія. Дорогою судно зробить кілька зупинок: його екіпаж розповість місцевим жителям про шкоду, яку пластикові відходи завдають навколишньому середовищу, передають Новости ООН.


На будівництво 9-метрового човна пішло 10 тонн пластику, в тому числі – тисячі викинутих шльопанців. Судно назвали саме на їх честь (з англійської шльопанці – «flip flops»). Творці вітрльника, активісти з Кенії, кажуть, що хочуть не просто привернути увагу до проблеми забруднення морів і океанів, а й продемонструвати, що пластикові відходи можна переробляти і ефективно використовувати у виробництві.

«Цей човен – доказ того, що ми можемо жити по-іншому. Він нагадує нам про те, що ми терміново повинні переглянути методи виробництва, використання і переробки пластикових виробів одноразового використання», – говорить Джойс Мсуйя виконавчий директор ЮНЕП (програми ООН з оточуючого середовища), яка підтримує цей сміливий інноваційний проект

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка