Першу в світі електростанцію, що працює на геотермальній енергії і біомасі, запустили у Тоскані

Італійська енергетична корпорація Enel Green Power (займається розробкою проектів у сфері ВДЕ) запустила першу в світі інтегровану електростанцію, що об'єднує геотермальну енергію та енергію біомаси.

Електростанція, яка використовує енергію біомаси для підігріву геотермальної пари з метою підвищення ефективності використання енергії геотермального циклу, з’явилася у Тоскані (центральна Італія), повідомляє ресурс Ruscable.ru.

До існуючої геотермальної електростанції додали невелику установку, що використовує біомасу з прилеглого лісового масиву (в радіусі 70 км). Установка буде нагрівати пар, що надходить на станцію, до температури 370°-380° градусів замість звичайних 150° -160°.

Потужність установки на біомасі становить 5 МВт. Разом з нею загальна продуктивність всієї станції збільшиться до 30 ГВт⋅год на рік. 

Enel Green Power інвестувала в даний проект понад 15 млн євро. Нова електростанція є технологічно інноваційною, оскільки вона практично не впливає на навколишнє середовище (дозволяє зменшити викиди понад 13 тис. тонн вуглекислого газу в рік) та поєднує два поновлюваних джерела енергії одночасно. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка