Перші три станції Tesla Supercharger відкриються в Україні в цьому кварталі

Вже в цьому кварталі Tesla відкриє в Україні перші три станції швидкої зарядки Supercharger. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив глава Tesla Club Ukraine Назар Шимона-Давида. Оголошення приурочене до недавнього чергового стрибка акцій, внаслідок якого компанія Tesla стала дорожчою, ніж Ford і GM разом узяті, передає ITC.ua.

Точні місця розташування майбутніх станцій та інші подробиці поки що не повідомляються. Зараз на мапі, що відображає вже побудовані станції Supercharger і плани з розширення мережі, потенційними місцями для будівництва станцій в Україні відзначені локації на півдні Рівненської області і поряд з Житомиром. Ймовірно, що третій Supercharger розміститься неподалік Києва.

Ціна за кВт · год на фірмових станцій швидкої зарядки Tesla варіюється в залежності ринку. Якщо брати сусідню Польщу, де в минулому році з'явився офіційний СТО Tesla, тариф становить 1,24 злотих або 7,8 грн за 1 кВт · год. Крім того, для автомобілів Tesla більш ранніх років випуску зарядка на станціях Supercharger є безкоштовною.

Минулого року Tesla представила третє покоління станцій швидкої зарядки Supercharger V3 з подвоєною потужністю 250 кВт, і найпопулярніша модель Model 3, яка вже готова підкорити ринок Китаю, підтримує цю потужність зарядки (всього за п'ять хвилин можна отримати ще 120 км до запасу ходу). Попередні покоління станцій Supercharger забезпечують вихідний струм потужністю 120 кВт до 145 кВт.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка