Перші електронні майданчики публічних закупівель адаптовано для ЕСКО-тендерів

Перші авторизовані електронні майданчики публічних закупівель вже готові до електронних аукціонів із закупівлі енергосервісу для проведення заходів з енергоефективності у бюджетних установах. Окремий модуль для закупівель створили Мінекономрозвитку, ДП «ПРОЗОРРО» та міжнародні консультанти за активної участі Держенергоефективності.

Потреба в них виникла в першу чергу через відбір переможця тендеру не за найменшою ціною (як при стандартних закупівлях), а за найвищим показником ефективності енергосервісного договору. Цей показник є інвестиційною оцінкою привабливості проекту для замовника – бюджетної установи.

Долучитися до електронних закупівель скоро зможуть й інші авторизовані електронні майданчики. Вони надаватимуть технічну підтримку учасникам та замовникам тендеру. На кожному сайті буде окрема інструкція. Перші електронні ЕСКО-тендери збираються провести вже цього року.

«Запровадження спеціального модулю для електронних закупівель енергосервісу – довгоочікуваний крок для повноцінного запуску ЕСКО-механізму в Україні. Таким чином, відкрито шлях для роботи як замовників, так і потенційних виконавців ЕСКО-послуг», – прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Держенергоефективності спільно з місцевими органами влади створили національну інформаційну базу потенційних ЕСКО-об’єктів: http://saee.gov.ua/uk/content/energoservis_1. Зараз вона налічує понад 11 тис. бюджетних установ, які потребують термомодернізації і можуть зацікавити інвесторів ЕСКО-компаній. База постійно розширюється: у 2016 році до неї було внесено 2120 ЕСКО-об’єктів, то цьогоріч – понад 11 тисяч.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка