Переможці конкурсу енергоефективних проектів Дніпропетровська заощаджують 30% електроенергії

Дніпропетровська обласна рада продовжує підтримувати локальні міні-проекти з енергозбереження та енергоефективності. Реалізація ініціативи ОСББ «Тополя 3/21» (герметизація міжпанельних швів будинку) надихнула його «колегу» також приєднатися до конкурсу обласної ради. На цей раз «енергоефективними переможцями» стали мешканці будинку №48-А по вул. маршала Малиновського (ОК «ЖК «Сонячне»), які відтепер заощаджують майже 30% електроенергії. 

Досягти значної економії енергоресурсів мешканцям будинку допомогла реалізація досить простих заходів. У 2014 році у під’їздах будинку замінили застарілу систему освітлення на енергозберігаючу: замість ламп розжарювання встановили сучасні світлодіодні світильники, а на місці звичайних вимикачів – датчики руху. Таким чином мешканці будинку зможуть значно заощаджувати на освітленні та на кілька років забути про проблему заміни лампочок (середній термін служби звичайної лампи розжарювання – 1000 годин, світлодіодної – 50 000 годин).

 
Реалізація міні-ініціативи «жеку» обійшлась у 23,4 тис. грн., з яких 16,4 тис. грн. – грант з обласного бюджету, ще 7 тис. грн. зібрали самі мешканці. 

Варто зазначити, що протягом 2014 року в рамках конкурсу міні-проектів з енергозбереження та енергоефективності було реалізовано 65 ініціатив громад Дніпропетровщини з утеплення будівель, встановлення енергозберігаючих систем освітлення, приладів обліку енергоносіїв тощо.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка