Переможець онлайн-голосування отримає фінансування енергозберігаючого проекту

Впровадження проектів з енергозбереження та енергоефективності заохочується різними способами. Використовуються дешеві кредити, відшкодовуються певні відсотки вартості, застосовуються зелені тарифи. Суттєвим заохоченням  є й моральна сторона – виконавці таких проектів позиціонуються, як екологічно свідомі особи, як такі, що дбають про покращення умов проживання і збереження довкілля.

Впроваджені проекти можуть отримати ще й додаткові кошти і вигоди. Для цього, напр.,  в Польщі до 7 вересня проводять голосування за кращі інвестиційні проекти в комунальній господарці. До участі в голосуванні потрапило 20 найкращих проектів Східної Польщі. Це інвестиції, котрі реалізовані в п’яти східних воєводствах.

Шляхом голосування за допомогою інтернет-мережі буде вибрано 10 найкращих проектів. Найбільш рейтинговий проект отримає винагороду.

Для багатьох місцевостей участь у голосуванні є хорошим безкоштовним промоційним кроком, котрий збільшить зацікавленість в цій місцевості і може принести додаткові надходження від збільшення туристів та гостей, котрі захочуть ознайомитися з цікавими впровадженнями.

Одним з таких місць може бути туристична місцевість Долина Желяви (Dolina Zielawy).

3.jpg

Проект, реалізований в цій місцевості, мав на меті покращення навколишнього середовища завдяки використанню відновлювальної енергії і обмеження викидів парникових газів.

Змонтовано 847 систем сонячних колекторів для нагрівання гарячої побутової води. В основному реалізація відбулася в приватних будівлях (844 шт). Є три громадські будівлі, котрі також отримати сонячну гарячу воду. Проведено модернізацію 7 систем обігрівання для використання біомаси.

 
Європейський Союз профінансував основну частину проекту, а саме - понад 2 млн USD. Загальна сума інвестицій склала 2,5 млн USD. 

Тут появився ще один проект. Місцеві органи самоврядування утворили Товариство «Енергія Долини Желяви», основним завданням котрого є дофінансування будівництва нової сонячної електростанції, розміщеної на 3,5 га землі. Тут має бути встановлено 5628 фотоелектричних панелей.

Крок за кроком можна реалізувати цікаві проекти з відновлювальної енергії, котрі будуть додатковим способом для проведення нових туристичних маршрутів в цій місцевості, що принесе нові поступлення в місцеві бюджети.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка