Пентагон замовив систему передачі сонячної енергії з космосу

Разом з підрядником Northrop Grumman вчені з лабораторії AFRL (основного науково-дослідного центру військово-повітряних сил США) створять і випробують на орбіті систему бездротової передачі енергії Сонця для потреб Пентагону. Інженери AFRL займуться розробкою і демонстрацією ключових елементів технології, а Northrop Grunman візьме на себе виробництво обладнання для випробувань, передає Хайтек.

Проект має назву Space Solar Power Incremental Demonstrations and Research – послідовні дослідження і демонстрація можливостей космічної сонячної енергії, або SSPIDR. Суть його в оснащенні космічних апаратів сонячними елементами, які будуть накопичувати енергію і передавати на поверхню планети у вигляді радіочастотного випромінювання, в точки, де військові розгортають нові бази. Проект прагне забезпечити військових безперебійним джерелом енергії в районах, віддалених від ліній електропередач. Саме обриви енергомереж і брак енергії називають одними з основних проблем військових операцій найближчого майбутнього.

«Енергія – це стратегічна перевага і потенційна вразливість для нашої держави і Міністерства оборони, – заявив директор AFRL полковник Ерік Фельтен. – Для забезпечення успішності місій Міністерства оборони ми повинні володіти необхідною енергією в потрібний час і в потрібному місці».
На розробку обладнання Northrop Grumman виділено $ 100 млн. Про строки реалізації проекту військові не інформують.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: