Парламент підтримав у першому читанні законопроект про спрощення приєднання до електромереж

Верховна Рада України проголосувала у першому читанні за законопроект про спрощення приєднання до електричних мереж.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні ВРУ 1 червня, передає expro.com.ua

Законопроект №5009 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення приєднання до електричних мереж» підтримали 314 народних депутатів.

«Цей законопроект спрямований на полегшення та здешевлення приєднань до електричних мереж в першу чергу для малого та середнього бізнесу, - прокоментував голосування у своєму Facebook голова комітету ВР з питань енергетики та ЖКП Андрій Герус. - А кожне збудоване підприємство, яке приєдналося до електричних мереж - це нові робочі місця, податки до бюджету та нові клієнти-споживачі для енергетиків».

НКРЕКП закликала ВРУ підтримати цей законопроект №5009, адже він спрощуватиме процедуру землевідведення для об’єктів енергетики.

Ще 5 березня Комітет ВР з питань енергетики та житлово-комунальних послуг підтримав цей законопроект.

«Законопроект спрямований на те, щоб полегшити приєднання до електромереж та зменшити роль людського фактора, у контексті зменшення впливу людей які можуть впливати на приєднання. Цим законопроектом пропонується запровадити принцип єдиного вікна, - зазначив Андрій Герус. - Пропонується, щоб приєднання до 1 МВт мали спрощену процедуру».

Також представники влади та регулятора зазначають, що прийняття законопроекту про спрощення приєднання до електричних мереж сприятиме покращенню позицій України в рейтингу Doing Business.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка