Паризький Діснейленд побудує сонячний навіс потужністю 30МВт

Паризький Діснейленд встановить на даху автопарковки сонячну електростанцію потужністю 30 МВт.

Проект реалізує французька компанія Urbasolar, дочка швейцарської енергопостачальної компанії Axpo, передає clubic.com.

67 500 сонячних панелей, які займатимуть 17 гектарів, захищатимуть від сонця, а також снігу і дощу 9 600 паркувальних місць. 

Передбачається, що одна з найбільших СЕС у Європі генеруватиме 31 ГВт-год електроенергії у рік. Це теоретично відповідає 17% енергоспоживання паризького Діснейленду і еквівалентно щорічному споживанню енергії міста з населенням 14 500 чоловік. 

Паризький Діснейленд уточнює, що вироблена енергія не обов'язково призначена для самостійного споживання, і що вона сприятиме скороченню викидів парникових газів до 750 тонн CO2 на рік на території Валь-д'ропа.

"Ми повинні робити ставку на сталий розвиток нашого пункту призначення та його околиць, вибираючи екологічно відповідальну практику», - сказала президент паризького Діснейленду Наташа Рафальскі. 

Будівництво СЕС розпочалося у липні. Передбачається, що перша черга об’єкту буде введена в експлуатацію навесні 2021, а на повну потужність станція запрацює до 2023 року. 

Як зазначають у Axpo, установка буде видно з неба завдяки голові Міккі, яка з всередині сонячних панелей і світитиметься вночі.


Передбачається, що одна з найбільших СЕС у Європі генеруватиме 31 ГВт-год електроенергії у рік, що становить 17% від споживання Паризького Діснейленду.

Будівництво СЕС розпочалося у липні. Передбачається, що перша черга об’єкту буде введена в експлуатацію навесні 2021, а на повну потужність станція запрацює до 2023 року. 

Як зазначають у Axpo, частина сонячної станції світитиметься вночі, зображаючи голову Міккі Мауса, яку буде видно з неба.  

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка