Panasonic побудує в Китаї свій перший завод з виробництва батарей для гібридних машин

Японський виробник електроніки, компанія Panasonic оголосила нещодавно про свою готовність побудувати в Китаї перший завод з виробництва батарей для гібридних машин і електромобілів, повідомляє інформагентство ТАСС.

Завод побудують в одному з міст провінції Ляонін, що на північному сході Китаю. Його введення в експлуатацію намічене на 2017 рік. Щороку тут планують виробляти батареї для 200 тис. авто. 

Вартість проекту оцінюється в 50 млрд ієн ( більше $ 400 млн).

За рахунок будівництва заводу в Китаї японський виробник розраховує зміцнити свої позиції на перспективному китайському ринку, де швидкими темпами зростає кількість екологічно чистих машин. 

За оцінками Китайської асоціації виробників автомобілів, збут електромобілів в країні цього року складе 220-250 тис. одиниць, завдяки чому КНР вийде за цим показником на перше місце в світі, випередивши США.

Panasonic є одним з провідних світових виробників батарей для гібридів і електромобілів. Частка корпорації на світовому ринку становить 45,7%. Наразі Panasonic проводить оптимізацію виробництва з метою концентрації на випуску високотехнологічних систем допомоги під час руху, що встановлюються в автомобілі, а також систем енергозбереження та акумуляторних батарей. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка