Пакистанський винахідник розробив проект дешевої мікро гідроелектростанції

Пакистанський винахідник Сарфаз Ахмад Хан працює над розробкою нових мікро гідроелектростанцій (ГЕС). Остання розробка призначена для невеликої річки і тут застосовуються базові принципи гідравліки, повідомляє alternative-energy-news.info.

Мікро ГЕС на маленьких річках повинні б встановлюватись в кількох місцях, щоб об’єднуватись в одну систему, адже одиночна потужність мікро ГЕС не може бути великою через малий напір води. В такому випадку кожна мікро ГЕС повинна мати свій ротор і генератор, що помножує вартість інвестиції. 

3.jpg

Нова концепція передбачає встановлення на річці кількох гідроустановок, які будуть отримувати енергію від потоку води і створювати сумарний гідравлічний тиск для обертання валу електричного генератора. Гідравлічний тиск, отриманий від кількох послідовних роторів, встановлених вздовж течії річки, збирається в одній активній камері гідравлічного тиску. А далі за допомогою клапанів тиск може послідовно передаватися на вихідні поршні, щоб крутити генератор.

4.jpg

В результаті система буде мати велику кількість роторів, які працюють на сумарну механічну силу. Передбачається генерування за допомогою двох генераторів, відповідних розмірів для підвищення ККД. Такий винахід може скоротити витрати на будівництво великої кількості малих генераторів.

5.jpg

Вартість генератора складає 30-40% від вартості мікро ГЕС. Тепер можна скоротити витрати на велику кількість генераторів, бо вони не будуть потрібні.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка