Пакистан зупинив будівництво вугільних станцій загальною потужністю 2,6 ГВт

Пакистан зупинив будівництво двох вугільних станцій загальною потужністю 2,6 ГВт.

Про це на саміті кліматичних амбіцій 2020 заявив прем'єр-міністр країни Імран Хан, передає elektrovesti

«У рамках зусиль з протидії наслідкам зміни клімату моя адміністрація не буде затверджувати нові проекти з вироблення електроенергії на основі вугілля, - наголосив він. - Ми вже згорнули два вугільних проекти потужністю 2600 МВт, замінивши їх гідроелектроенергією".

Пакистан поставив за мету до 2030 року 60% всієї енергії, виробляти з відновлюваних джерел, пояснив Імран Хан. «Також 30% всіх наших транспортних засобів будуть використовувати електроенергію, — додав прем'єр. - Пакистан є однією з п'яти країн, найбільш вразливих до наслідків глобального потепління, незважаючи на те, що його внесок у глобальні викиди становить менше 1%».

Імран Хан також пообіцяв висадити 10 мільйонів дерев протягом найближчих років.

За даними IRENA, встановлена потужність вітроенергетики Пакистану за підсумками 2019 року склала 1236 МВт, а сонячної енергетики 1329 МВт. В даний час на основі викопних видів палива — природного газу, в тому числі зрідженного природного газу, і вугілля — в країні виробляється 64% електроенергії, ГЕС виробляють 27%, а інші ВДЕ і атомна енергетика дають всього 9%.

Торік Пакистан поставив за мету частку ВДЕ: сонячної, вітрової та біоенергетики, а також малих ГЕС - у виробленні електроенергії без урахування великих гідроелектростанцій довести до 30% до 2030 року, а з урахуванням великої гідроенергетики до 60%.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка