Пакети, які можна їсти: стартап українців переміг на конкурсі у Данії

Сумський стартап, який розробив їстівні пакети, у Копенгагені(Данія) виборов перемогу у номінації "стале рішення" на міжнародному конкурсі University Startup World Cup.

Проект Сумського національного аграрного університету - FoodBIOPack - зацікавив інвесторів з Португалії, Єгипту і Данії, передає mon.gov.ua

«Крапля розчину полісахариду, висихаючи, дає еластичну плівку, схожу на поліетилен, - пояснюють науковці. - Зроблений з цієї плівки матеріал всього за місяць розкладається і перетворюється на органічне добриво».
Біопакет навіть можна розмочити, порізати і зварити веганську локшину, розповідають дослідники, передає Хмарочос

Крім пакетів науковці СНАУ розробили одноразовий посуд, який може замінити пластиковий.

Сумський стартап зміг взяти участь у міжнародному конкурсі, ставши фіналістом Всеукраїнського фестивалю інновацій, який Міністерство освіти і науки України проводило у травні 2018-го року.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь майже 70 університетів із більш як 40 країн світу.

University Startup World Cup (USWC-18) - міжнародний конкурс, організований датськими неприбутковими організаціями, які мають більш як 18 років досвіду у проведенні змагань університетських стартапів. Основна місія USWC-18 полягає у створенні міжнародної мережі студентів для розвитку та обміну ідеями, комерціалізації наукових досліджень.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка