Пакет WaterDrop допомагає зберігати «зайву» воду у ванній кімнаті

Нещодавно іспанський стартап представив досить оригінальний спосіб збереження водних ресурсів. Розробники пакету WaterDrop («Крапля води») звертають увагу споживачів на доволі стандартний побутовий процес, про який більшість людей взагалі жодного разу навіть не подумали б. 


Зокрема, молода команда активістів з Іспанії пропонує замислитися, скільки води ви витрачаєте в душі перші ніж налагодите оптимальну температуру води для себе? 

Приміром, спочатку ви відкриваєте холодну воду, потім гарячу, після чого декілька секунда чекаєте, поки потече тепла вода. Однак за ці кілька секунд з крану встигає витекти декілька літрів води. І так щодня по кілька разів. 

Стартап WaterDrop закликає накопичувати безцінні літри та повторно використовувати воду для інших побутових потреб. 


Для цього не потрібно ставити відра у ванній кімнат. Достатньо лише придбати спеціальний пакет для зберігання води WaterDrop. 

WaterDrop зроблений з термопластичного поліуретану. Цей вид пластику стійкий до розтягнень та перепадів температур. Тому пакет буде довго служити своїм власникам. 

Так, по суті, WaterDrop – це ще один пластиковий пакет. Однак розробники створювали його з урахуванням такого пункту, обравши «найкращий матеріал за функцією довготривалого використання». 


Пакет розроблений для зручного користування. Його можна легко носити в руці або повісити на плече. Також є спеціальна трубка для поливу. 

Наразі розробники збирають кошти на популярній платформі Кickstarter для повноцінного запуску WaterDrop. 


Оригінальна новинка вже зібрала більше €11 тис. із необхідних €15 тис. При цьому до кінця кампанії ще залишається 14 днів. 

Початкова вартість пакету становить €13.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка