П’ять європейських компаній претендують на будівництво сміттєпереробного заводу у Львові

Перелік компаній, які були відібрані для другого етапу тендеру будівництва у Львові сміттєпереробного заводу, оголосив Європейський банк реконструкції та розвитку. На будівництво заводу претендують п’ять провідних європейських компаній, які збудували аналогічні сміттєпереробні комплекси у Європі, інформує Львівська міська рада.

Претендентами на будівництво заводу із переробки відходів у Львові стали компанії: CONTROL PROCESS S.A. (Польща), EGGERSMANN ANLAGENBAU GMBH (Німеччина), HELECTOR S.A. (Греція), консорціум MUT (Австрія) та Dogusan (Туреччина) та консорціум WTT (Нідерланди) та Axis (Литва). Учасники, які пройшли кваліфікацію, незабаром отримають другу частину тендерної документації. Цей етап відбору компаній складатиметься з двох частин.

«Перший — технічний тендер. Учасники мають подати свої технічні рішення, щоб комісія, яка буде спеціально створена на базі ЛКП «Зелене місто», перевірила відповідність цієї документації до наших технічних завдань. Потім відбудеться конкурс, який стосуватиметься безпосередньо ціни будівництва заводу у Львові», — розповів директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря.

1 червня у Києві було підписано договори щодо виділення 35 млн євро від ЄБРР та Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (E5P). Ці кошти підуть на будівництво сміттєпереробного заводу у Львові та рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища. Завод зголосилися збудувати загалом 12 компаній з 11 країн світу. Якщо тендерні процедури завершаться вчасно, будівництво стартує вже наступного року, а завод має запрацювати за два роки.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка