П’ять українських компаній в галузі кліматичних технологій отримали гранти від ЄБРР на €170 тис.

Гранти на загальну суму 170 000 євро отримали п’ять українських компаній в галузі кліматичних технологій. Фінансування здійснюється в рамках третього набору Програми «Кліматичних Інноваційних ваучерів», що організована Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Greencubator, пише Аin.ua.

Переможцями конкурсу стали: PassivDom – розробник технології 3D друку енергоефективних автономних будівель, які можуть бути встановлені в будь-якій кліматичній зоні; інвестиційна компанія «Символ», що розробляє підшипники ковзання з використанням антифрикційного матеріалу на основі чавуну, що за своїми властивостями вп’ятеро перевершує аналоги; Sirocco Energy – розробник модульної вітрової панелі, придатної для безпечної установки і експлуатації в містах і на дахах будинків; фермерське господарство «Лиманське», яке очищує воду від продуктів життєдіяльності риб і перетворює їх в добрива для екологічно чистої органічної сільськогосподарської продукції та стартап Go To-U, що працює над розбудовою мережі зарядних станцій для електромобілів.

Отримані ваучери переможці зможуть використати для подальшої розробки і сертифікації своїх розробок, скорочення шкідливих викидів та енергоефективності. Загальний бюджет програми – 1 млн. євро. Очікується, що до кінця цього року вона підтримає близько 50 українських проектів. У залежності від складності і потенційних переваг розмір ваучерів може становити від 20 000 до 50 000 євро. Додаткових отримувачів грантів визначать під час ще двох етапів конкурсу, що відбудуться протягом року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка