Особливості експлуатації електричних автомобілів взимку

Електромобілі як і інший транспорт потребує особливого догляду взимку. Якщо у автомобілів з ДВЗ підвищуються показники витрат палива, то у електромобілів швидше витрачається енергія. 

Для того, аби вберегти себе від неочікуваних сюрпризів взимку, спеціалісти зібрали кілька порад по експлуатації електрокара взимку.

Електромобіль постійно втрачає невелику частину енергії нагріваючи батарею до оптимальної робочої температури. Саме тому, найкращим рішенням буде тримати автомобіль, по можливості, підключеним до мережі, навіть коли він повністю заряджений.

Варто приділяти максимально можливу кількість часу зарядці електромобіля, аби виїжджаючи з дому/парковки мати повний заряд батареї. 

Сучасні електрокари обладнані функцією підготовки до поїздки, що дозволить вам прогріти салон автомобіля будучи ще вдома через смартфон і цим самим використати енергію мережі, а не батареї автомобіля. Користуючись таким методом ви зможете підтримувати комфортну температуру салону за допомогою підігріву сидінь і руля, а також економити заряд акумулятора на повноцінному обігріві салону.

Постарайтесь не залишати електромобіль на вулиці, а по можливості утримувати його в гаражі, аби не охолоджувати автомобіль. (Для прогріву батареї витрачається енергія).

Читайте також: Українським АЗС варто готуватися до ери електромобілів вже зараз

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: