Ощадбанк вийшов на промислові масштаби кредитування енергозбереження

"Ощадбанк" видає близько 400-420 кредитів у день на придбання негазових котлів, енергоефективного обладнання та матеріалів.

Як зазначає голова правління «Ощадбанку» Андрій Пишний, українці охоче інвестують у свою енергетичну незалежність. Сьогодні банк вийшов на промислові масштаби кредитування, видавши у рамках урядової програми енергоефективності понад 220 млн гривень.

За його словами, ще у травні «Ощадбанк» оформляв у день лише 20-30 кредитів на твердопаливні котли, енергозбергіючі технології, на заміну вікон та батарей. Наразі уряд перерахував позичальникам «Ощадбанку» з держбюджету 9 млн гривень на компенсацію відсотків, зазначає Андрій Пишний.

Сьогодні ж «теплі» позики користуються неабияким попитом. До того ж для громадян, які фактично проживають у Київській області, енергоефективні кредити «Ощадбанку» стануть ще доступнішими. Відтепер в рамках програми «Ощадний дім» київські раціоналізатори отримають не лише державну фінансову підтримку у вигляді відшкодування 20% суми кредиту на придбання негазових котлів або 30% суми кредиту на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів, а й додаткову допомогу від Київської ОДА в розмірі 10% суми кредиту на придбання негазових котлів та 15% суми кредиту на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів.

Нагадаємо, що українці, які оформили житлову субсидію, отримають до 70% відшкодування суми кредиту на придбання негазових котлів, енергоефективного обладнання та матеріалів

На додачу, «Ощадбанк» запровадив кредитну програму для електромобілів, а також супутніх товарів до них (наприклад, домашніх зарядних станцій). Пройнятися філософією енергоефективності та інвестувати в авто на електротязі українцям допоможе і кредитування за лояльною процентною політикою, впевнений Андрій Пишний.  

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка