Ощадбанк почав видавати «зелені» кредити на встановлення сонячних станцій

Ощадбанк почав видавати кредити для фізичних осіб на встановлення «домашніх» сонячних станцій.

Позики на придбання та встановлення обладнання для переробки сонячної, вітрової, теплової та водної енергії на електричну можна отримати у рамках програми «Зелена енергія», передає oschadbank.ua.

Як зазначає заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн, продукт «Зелена енергія» був розроблений для приватних домогосподарств. 

«З кожним роком все більше українців переходять на «чисту» електроенергію: у 2017 році сонячні електростанції встановило вдвічі більше приватних домогосподарств, ніж у 2016, - пояснює він. – Очікуємо, що новий продукт матиме значний попит, адже Україна вже має значні здобутки у сфері альтернативної енергетики. Зокрема, з 2015 року «зелений» тариф прив’язано до євро, завдяки чому домогосподарства можуть продавати надлишок виробленої електроенергії і повертати вкладені у проект кошти без урахування інфляції».

Як зазначають у Ощадбанку, кредити можна отримати на сонячні панелі, батареї, теплові насоси, вітроенергетичні установки, а також матеріали та обладнання до них. Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка