Опубліковано щорічний рейтинг найбільш «зелених» університетів світу

Universitas Indonesia опублікував щорічний рейтинг найбільш «зелених» університетів світу. Це перший і єдиний рейтинг, який вимірює прихильність кожного його учасника в розробці екологічної інфраструктури, повідомляє ресурс Еduabroad.ru.

Другий рік поспіль позицію лідера зберігає британський університет University of Nottingham. З 7 позиції на 2 піднявся американський ВНЗ University of Connecticut. На третьому місці розташувався University of California, Davis.

Мета рейтингу - залучення уваги академічної громадськості до вирішення проблем екології. 

Експерти проранжували 407 університетів з 65 країн, враховуючи такі критерії, як загальне ставлення навчального закладу до природного середовища, споживання енергії і вплив на зміни клімату, політика щодо скорочення використання паперу і пластику, раціональне використання водних ресурсів, використання транспорту на території ВНЗ - громадського , особистих автомобілів або велосипедів; навчальні курси з екологічної проблематики, дослідницькі фонди, націлені на вивчення екологічної проблематики, число опублікованих наукових робіт з екологічної проблематики та ін. 

У цьому році в методологію вимірювання була додана оцінка вуглецевого сліду - кількість парникових газів, причиною яких стала діяльність університету (транспортування продуктів, виробництва продуктів або діяльності людини). 

ТОП-10 найбільш «зелених» університетів світу виглядає так: 

  1. University of Nottingham (Великобританія)
  2. University of Connecticut (США)
  3. University of California, Davis (США)
  4. University College Cork (Ірландія)
  5. University of Oxford (Великобританія)
  6. University of California, Berkeley (США)
  7. University of North Carolina, Chapel Hill (США)
  8. University of Bradford (Великобританія)
  9. Universite de Sherbrooke (Канада)
  10. Northeastern University (США)

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка