Opel представив електромобіль Corsa-e із запасом ходу 330 км

Автовиробник Opel представив нову модифікацію моделі авто, яка створена з розумінням, що майбутнє за автомобілями, що працюють від розетки. Новинка, яка нещодавно пройшла тести на роботу в зимових умовах, отримала назву Corsa-e. У компанії вважають, що запуск моделі покликаний зробити електромобіль не нішевим, а масовим продуктом.

Вибір моделі для електрифікації очевидний – з моменту старту продажів у 1982 році на дороги було випущено 13.6 мільйонів автомобілів Corsa. П'ятимісний Corsa-e має запас ходу близько 330 км, а акумулятор ємністю 50 кВт * год на швидкій зарядці поповнюється за 30 хвилин і має гарантію 8 років. Виробник пропонує стежити за рівнем продуктивності акумулятора через мобільний додаток myOpel. Стокіловаттний електричний мотор розганяє автомобіль до 100 км / год за 8.1 секунд і має крутний момент 260 ньютон-метр. Водій може вибирати один з трьох режимів роботи двигуна – від економного споживання енергії до отримання максимальної потужності при швидкій витраті заряду.


Габарити електричної версії Corsa практично не змінилися в порівнянні з моделями минулих поколінь, проте посадка водія стала на 28 мм нижче, і при збереженні внутрішньої висоти салону загальна висота автомобіля зменшилася на 48 мм. Вперше в сегменті компактних автомобілів Opel встановив «розумні» матричні світлодіодні фари IntelliLux, які адаптують рівень світіння відповідно до даних фронтальної HD камери, запобігаючи осліплення водіїв зустрічних машин. Ця ж камера зчитує дорожні знаки, на підвищення безпеки руху також працюють контролер швидкості з радаром і асистент «сліпих зон» з боків автомобіля.

Найближчим часом відбудеться випуск електричної версії Corsa в продаж і тоді ж буде оголошена ціна автівки.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: