Опалення приміщень кліматичними плитами дає додатковий комфорт та економію

Після завершення офіційного централізованого опалювального сезону бувають холодні ночі, які охолоджують житлові приміщення і хочеться знову отримати трохи тепла в квартиру. Щоб отримати більший комфорт в холодні періоди при відсутності централізованого тепла можна використати нетипове обігрівання з допомогою кліматичного перекриття. 

Обігрівання будинків та квартир забирає понад 70% всієї спожитої енергії мешканцями. Та й ціна на теплопостачання постійно збільшується, що обумовлює недогрівання приміщень. При будівництві нового будинку варто подумати про використання нових енергоощадних будівельних рішень і пристосувати їх для своїх потреб.

Найпопулярнішим традиційним обігрівання є конвекційне, до якого зараховується підлогове та радіаторне. Такі системи працюють на основі того, що спочатку нагрівають повітря, а вже потім тепло передається для нагрівання стін та людей.

Обігрівання за допомогою конвекції приводить до того, що температура поверхонь в приміщенні (стіни, двері, меблі і т.п.) є різною і відрізняється від температури повітря в приміщенні. Це приводить до того, що біля стіни і біля вікна людина відчуває холод. А досягти рівномірного обігрівання приміщень можна за допомогою кліматичних плит.

3.jpg

Спосіб такого обігрівання передбачає обмін тепла, а це приводить до переміщення теплового випромінювання від теплої поверхні до холодної. При цьому температура приміщення може бути на 2-3 градуси нижчою, ніж при конвекційному обігріванні. Такий варіант дає економію енергії. Знижуючи температуру приміщення на 1°С отримують 6% економії енергії, а якщо знизити на 3°С – близько 20%. Використання кліматичних плит для обігрівання приміщень приводить до того, що тепло стає більш приємним і приязним для здоров'я ніж при традиційному обігріванні.

4.png

Економія при обігріванні кліматичними плитами досягається завдяки швидкості їхньої реакції. Для прикладу – кліматична плита DX-Therm виготовлена з натурального будівельного матеріалу бетону, який має здатність пропускати тепло на рівні 1,25 Вт/м*К. Завдяки цьому значенню така плита швидко нагрівається, обмежуючи споживання енергії. Повна продуктивність отримується через 60 хвилин, що на практиці дозволяє економити до 30% енергії у порівнянні з підлоговим обігріванням або за допомогою радіаторів. Випромінювання тепла відбувається зі стелі на всі елементи приміщення. Для роботи DX-Therm можна використати газ, електроенергію або теплову помпу.


Кліматичні плити не створюють руху повітря і пилу. Вони використовують принцип випромінювання тепла. Така конструкція обігрівання спрощує розміщення меблів в кімнатах і не забирає частини площі. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка