Офіс президента України пообіцяв вирішити проблему із затримкою виплат за «зеленим» тарифом найближчим часом

Офіс президента України обіцяє вирішити проблему нестачі коштів на гарантовані державою виплати за «зеленим тарифом» в умовах нової моделі ринку електричної енергії, яка запрацювала з 1 липня.

«За результатами аналізу перших операційних місяців роботи нової моделі ринку, ми знайдемо необхідні рішення, які збалансують ситуацію та в подальшому забезпечать сталий розвиток сегменту відновлюваної енергетики в Україні, – зазначив заступник голови Офісу президента України Олексій Гончарук на Facebook. – Шукатимемо рішення у консультаціях та співпраці з донорами, МФО та учасниками ринку».

Зобов’язання перед виробниками "зеленої" електроенергії будуть виконані як прояв поваги до інвесторів та запорука довіри до України в майбутньому, запевнив він. «Інвестиційний клімат України не повинен бути жертвою необдуманих та поспішних рішень, - каже заступник голови Офісу президента. - Запровадження нового ринку – це крок вкрай позитивний, бо відсутність втручання політиків в ціноутворення на енергоносії - це правильно, - однак потрібно створити умови для конкуренції, яких зараз немає».

Олексій Гончарук також нагадав, що президент ще в червні пропонував перенести дату запуску нової моделі ринку на наступний рік для запобігання кризових явищ та захисту споживачів, але Верховна Рада України відмовилась розглянути цю пропозицію.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: