Один з розробників гри «Тетріс» презентував нову систему зберігання сонячної енергії

Дизайнер та розробник відеоігор, якому належать права на ліцензування гри «Тетріс», Хенк Роджерс створив унікальну систему збереження сонячної енергії Blue Ion, яка дозволяє йому бути повністю незалежним від електричної мережі.

У розпорядженні Роджерса знаходиться маєток, площею 560 квадратних метрів, і два електричних автомобіля Tesla. Енергію для свого помешкання та машин відомий американець отримує виключно від встановлених на даху будинку сонячних панелей. А розроблена 61-річним винахідником система накопичення сонячної енергії робить його житло незалежним та автономним, повідомляє ресурс FoxBusiness.com.

Це особливо актуально, враховуючи, що розробник проживає у штаті Гаваї, який відомий своїми високими цінами на енергоносії. 


Система Blue Ion виглядає досить сучасно та представляє собою стелаж, розділений на секції. Хенк Роджерс не розголошує подробиці роботи своєї системи. Відомо, що для роботи Blue Ion використовує інноваційні акумулятори, розроблені спільно з компанією Sony. 

По-перше, Blue Ion не потребує постійного охолодження, як інші подібні розробки, та може ефективно працювати при кімнатній температурі. По-друге, мінімальний термін безперервної роботи системи складає 20 років. Протягом року тестувань система показала свою безпечність та надійність. Крім того, її легко встановити у будь-якому приміщенні будинку. 


Про створення нової компанії Blue Planet Energy Systems Хенк Роджерс офіційно оголосив цього тижня. Нове підприємство, яке буде продавати і встановлювати системи батарей Blue Ion для дому та бізнесу, планує розпочати продажі новинки вже з 1 серпня цього року. 

Наразі розробник не уточнює вартість системи. Однак, він гарантує, що вартість такої установки окупиться протягом 5-7 років.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка