Одна з найбільших компаній Японії виходить з вугільної енергетики

Японська торгова компанія Mitsui & Co Ltd планує продати свої частки у вугільних електростанціях до 2030 року.

Як зазначив виконавчий директор корпорації Тацуо Ясунага, такий крок дозволить скоротити шкідливі викиди вуглекислого газу і уповільнити зміну клімату, передає forbes

«Ми як і раніше володіємо частками у вугільних електростанціях у Індонезії, Китаї, Малайзії та Марокко, але наша мета – зменшити їх до нуля до 2030 року, - сказав він. – Перехід на газ допоможе досягти нульових викидів до 2050 року».

Mitsui, яка генерує близько двох третин прибутку за рахунок енергетики і металургії, також має намір відмовлятися від нафти. "У зв'язку з кризою COVID-19 ми відклали інвестиції у кілька угод з видобутку нафти, але наші проекти зі зрідження природного газу (СПГ) йдуть повним ходом, - зауважив Тацуо Ясунага. - Частка сирої нафти до 2030 року знизиться після запуску проектів у Мозамбіку та російській Артиці через чотири роки».

За словами Тацуо Ясунага, поновлювані джерела енергії не можуть замінити всі інші джерела енергії одним махом. «Газ добре поєднується з летючими поновлюваними джерелами енергії, оскільки газову генерацію легко вмикати і вимикати, - зауважив він. - Mitsui цікавлять проекти у вітровій і водневій енергетиці, особливо морські вітряні електростанції поєднані з виробництвом водню».

Mitsui є одним з п'яти торгових будинків, які Berkshire Hathaway Inc BRKa.N Уоррена Баффета купили 5% акцій у серпні з можливістю збільшення до 9,9%.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: