Одесити за тиждень зібрали кошти для першої сміттєсортувальної станції

Мешканцям Одеси знадобилося всього 7 днів, щоб зібрати необхідну суму на проект «Перша сортувальна станція для відходів». За тиждень було зібрано 54 256 грн, ініціативу підтримали 217 чоловік, інформує платформа Мой город.

Команда проекту приступає до його реалізації. Для початку необхідно купити контейнер, в якому буде організований збір відходів, і підготувати його для роботи. В Одесі є контейнери для пластикових пляшок і алюмінієвих банок, а також для скла, але питання з макулатурою, тетрапаком, неліквідними видами пластику, оргтехнікою, а також небезпечними побутовими відходами (батарейки і лампи, що містять ртуть) залишається відкритим. Щоб розв’язати цю проблему, одесити хочуть відкрити першу в місті сортувальну станцію. Вона знаходитиметься на балансі у ТОВ «Ековтор-17», який має досвід і необхідне матеріальне обладнання в сфері заготівлі та переробки відходів. На такій сортувальної станції одесити матимуть можливість залишити на переробку, або утилізацію, не тільки цінні види вторсировини (макулатура, пластикова пляшка і флакон, металобрухт, скло), але і проблемну сировину, яку можна переробити, але вона не є комерційно цікавим, або її утилізація коштує грошей. Існуватиме така станція за рахунок реалізації цінних видів вторсировини. З грошей, виручених за реалізацію вторсировини буде оплачуватися праця співробітника станції і утилізація проблемних відходів (батарейки, лампи, оргтехніка). Залишок грошей буде витрачено на благодійні проекти.

Для обладнання станції не обов'язково орендувати приміщення. Прийом відходів можна організувати у вантажному контейнері. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: