Одещина та Житомирщина реконструює електромережі для трьох сонячних станцій загальною потужністю 63 МВт

ПАТ "Одесаобленерго" та ПАТ "Житомиробленерго" мають намір до кінця року реконструювати електромережі для приєднання сонячних електростанції загальною потужністю 63МВт.

Зокрема, біля села Білоліси(Одеська область) мають намір запустити дві СЕС потужністю 10 МВт і 18 МВт, які зводитимуть ТОВ "Ред Форест" і "Ред Інвест", передає Енергореформа.

Згідно з оголошенням у системі ProZzoro, договір на реконструкцію електромереж укладено за підсумками аукціону з ТОВ "Хорос" 23 квітня на суму понад 38,6 млн грн.

В свою чергу "Житомиробленерго" має намір до кінця року реконструювати електромережі для приєднання сонячної електростанції потужністю 35 МВт на території Юр'ївської сільради Любарського району. СЕС планує будувати компанія Modus Energy International B. V. LLC (Литва), яка у лютому 2019 року отримала декларацію на будівництво, а також техумови на підключення від НЕК "Укренерго".

Договір на проведення відповідних робіт укладено за підсумками аукціону з дочірнім підприємством "Житомирська механізована колона" ПАТ "Київсильелектро" 24 квітня на суму 76,33 млн грн., свідчить оголошення в системі ProZzoro.

Зокрема планується реконструювати: ПЛ-35 кВ "Любар-Красносілка" і "НЛюбар - Громада"і ПС 110/35/10 кВ "НЛюбар".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка