Обсяг замовлень на вітряні турбіни у світі досяг 14 ГВт

У січні-березні 2020 року у світі було замовлено близько 14 ГВт вітряних турбін загальною вартістю приблизно $13,4 млрд.

Таку інформацію опублікували консультанти з Wood Mackenzie, передає renen

Перші три місяці виявилися вдалими для галузі, якщо враховувати пандемію COVID-19, яка почалася якраз в цей час у КНР, на найбільшому вітроенергетичному ринку. Такого високого результату у першому кварталі календарного року вітроенергетика досягла вдруге за всю історію. Більше було лише у 2019 році.

85% замовлень за потужністю припали на материкові вітряні турбіни – 12,6 ГВт. Зокрема, сектор наземної вітроенергетики забезпечив 45% замовлень на генератори потужністю від 5 до 6,99 МВт.

Найпопулярнішою моделлю за обсягом продажів в одиницях потужності стала Vestas V150-4.2, а в штуках - Envision EN-141. Примітно, що дев'ять з десяти найпопулярніших моделей були виведені на ринок в останні два роки.

«Регіональні перепади в обсягах замовлень пояснюються як пандемією, так і регуляторними змінами на тому чи іншому ринку, - пише WoodMac. - Так, попит у Китаї почав зменшуватися через майбутнє закінчення терміну дії китайських субсидій у материковій вітроенергетиці у поєднанні з впливом коронавірусу у першому кварталі 2020 року».

У країнах Азії зростає популярність офшорної вітроенергетики. Так, 33% замовлень на офшорні турбіни надійшли з Японії і Тайваню.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка