Об'єднана територіальна громада на Житомирщині у всіх своїх населених пунктах замінила вуличне освітлення на LED

Високівська об'єднана територіальна громада, що у Житомирській області, встановила світлодіодні вуличні світильники у всіх своїх п’яти населених пунктах.

Перевести села Високе, Осники, Забріддя, Городище та Щеніїв на інноваційне зовнішнє освітлення ОТГ вдалось за кошти Державного фонду регіонального розвитку, передає Житомирська ОДА.

"У всіх 5-х населених пунктах громади ми встановили 485 LED-світильники потужністю 21 Вт, - розповів голова Високівської ОТГ Микола Бардук. - Також ми плануємо у двох селах додатково облаштувати по декілька стовпів та протягнути освітлення далі, там де його ніколи не було".

Завдяки LED-освітленню об'єднана територіальна громада суттєво економитиме витрати на електроенергію.

Проект вартістю 1 млн 492,931 тисяч гривень був профінансований на 70% з Державного фонду регіонального розвитку та на 30% з місцевого бюджету. Роботи виконало ТОВ "ІБК "УКРТЕХСПЕЦБУД-ТД".

Крім цього, за два роки найменшій громаді Житомирської області вдалось реалізувати проекти із утеплення фасадів гімназій у селах Високе та Забріддя, у Забрідді модернізувати котельні, які опалюють гімназію, дитячий садок, будинок культури та відремонтувати харчоблок у школі. 

«Ми не просто оновили стіни приміщення, а встановили нову систему вентиляції, індукційні плити та техніку", - розповіла директор Забрідської школи. 

Вперше за десятки років у селах громади провели капітальний ремонт доріг. Крім того у всіх 5 селах працюють ФАПи, частина із яких вже відремонтовані. 

У кінці 2017 року у Високівській ОТГ завершили будівництво нових сучасних зупинок для шкільних автобусів у 4 населених пунктах громадах. Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка