Об'єднані Арабські Емірати вироблятимуть водень за допомогою дешевої сонячної електроенергії

Об'єднані Арабські Емірати вироблятимуть «зелений» водень з використанням дешевої сонячної електроенергії.

Як зазначив на віртуальній конференції Energy week 19 жовтня заступник міністра енергетики та інфраструктури ОАЕ Шаріф Аль-Олама, дорожня карта з розвитку енергетики буде переглянута та оновлена, передає renen

«Нинішній енергетичний план ОАЕ, який передбачає, що до 2050 року 50% потужності електроенергетики будуть представлені «чистими джерелами», складався у 2017 році при ціні сонячної електроенергії 5,6 цента за кіловат-годину, - пояснив він. - Сьогодні ми маємо дуже конкурентоспроможні ціни на сонячну енергію: результат останнього конкурсного відбору: 1,35 цента за кіловат-годину».

ОАЕ тепер стали дуже уважно дивитися на водень як частину енергетичної порядку, додав Шаріф Аль-Олама. «Низька вартість сонячної енергії може стимулювати виробництво зеленого водню в ОАЕ за дуже конкурентоспроможними цінами, - зазначив він. – Разом з тим ми хочемо також використовувати свій досвід пілотного проекту CCUS з уловлювання, використання і зберігання вуглекислого газу для виробництва водню з викопного палива».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка