ОТГ на Київщині побудує комунальні сонячні станції загальною потужністю 35МВт

У другому півріччі 2019 року на території Тетієвської територіальної громади(Київська область) мають намір розпочати будівництво сонячних електростанцій на 66 гектарах.

СЕС загальною потужністю близько 35 МВт встановлять на невикористовуваних землях сільськогосподарського призначення, одержаних у комунальну власність від держави, передає kievvlast.com.ua

Як зазначив голова Тетіївської ОТГ Руслан Майструк, наразі оформлена вся необхідна документація, незабаром почнеться будівництво.

«Нам першим у Київській області держава передала понад 3 тис. га землі сільськогосподарського призначення і на тих землях, які не використовувалися, а це близько 70 га, ми сьогодні ставимо сонячні електростанції», - розповідає він.

Будівництво СЕС створить 80 робочих місць.

За словами Руслана Майструка, Світовий банк затвердив та високо оцінив план економічного розвитку громади.

"Ми написали і подали на затвердження "План дій сталого енергетичного розвитку і клімату міста Тетіївської ОТГ до 2030 року", підготували інвестиційний паспорт громади, завершили написання "Сталого економічного розвитку Тетіївської ОТГ, - каже він. - Це конкретний комплексний план подальших кроків, спрямований на формування іміджу інвестиційно привабливої громади".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: