ОСББ на Миколаївщині можуть виграти на енергозберігаючі заходи 370 тис грн

Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків у селищі Ольшанка, містах Первомайськ, Очаків і Вознесенськ(Миколаївська область) можуть отримати 370 тисяч гривень на впровадження заходів з енергозбереження.

Міні-гранти ОСББ можуть виграти у конкурсі міні-проектів, який організувала громадська організація Агентство економічного розвитку в межах проекту "Реформування житлового сектора в Миколаївській області: ефективне управління, енергозбереження, співробітництво" за підтримки Європейського союзу, передає Агенство економічного розвитку.

Перевага надаватиметься проектам, які передбачають встановлення обладнання і матеріалів для модернізації систем освітлення місць загального користування, зокрема, електропроводки, автоматичних вимикачів, ламп (крім ламп розжарювання) та патронів до них, заміну вікон та дверей у місцях загального користування на енергозберігаючі, зокрема, у під'їздах, підвалах, технічних приміщеннях, на горищах та придбання відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них.

Організатори перераховують 100% коштів за матеріали згідно виставлених рахунків. Грантові кошти не можуть використовуватися: на реалізацію комерційних проектів, які передбачають отримання прибутку; на покриття поточних витрат організації, не пов'язаних з реалізацією проекту (ремонт офісних приміщень, орендна плата тощо); на проведення наукових досліджень та розробок; на оплату особистого лікування, освіти, відпочинку; на витрати, пов'язані з відрядженням закордон, запрошення закордонних делегацій, обмін делегаціями; на забезпечення діяльності організації не пов'язаної з виконанням проекту.

Подані проекти повинні бути актуальними для ОСББ, період діяльності об’єднання має становити від 6 місяців, ОСББ повинні мати додаткові джерела залучення коштів, а заборгованість мешканців не перевищувати 5%. Проект повинен бути поданий українською мовою згідно Конкурсної заявки підготовленої відповідно до аплікаційної форми.

Проекти-переможці мають бути реалізовані у листопаді-грудні 2017 року, а їх середній розмір фінансування не має перевищувати 25 тисяч гривень. Загальний бюджет конкурсу сягає 370 000 гривень.

Для участі у конкурсі ОСББ потрібно надати:

* форму заявки українською мовою в електронному вигляді, підписану уповноваженими особами організації та скріплену печаткою організації;

- копію свідоцтва про державну реєстрацію;

- довідку з банку про наявність рахунку та залишок коштів

- кошторис ОСББ на поточний рік, за попередній рік(якщо є).

- банківську виписку за попередній останній рік.

- довідку про заборгованість по внескам на утримання будинку.

Кожне ОСББ може подати один проект.

Конкурсні заявки (із додатками) у 2 друкованих примірниках та в електронній версії (на адрес aerbox@ukr.) слід подати до 17:00 17 жовтня 2017 одним із вказаних способів:

- на поштову адресу громадської організації Агентство Економічного Розвитку : 56500 м. Вознесенськ, вул. Пушкінська, 3 офіс 35 - дата подання визначається за поштовим штемпелем;

- принести особисто в офіс організації: 56500 м. Вознесенськ, вул. Пушкінська, 3 офіс 35 (заявка подається у поштовому конверті)

- передати відповідальному менеджеру в регіоні: у Первомайську Сабліній Олені -099-904-79-59, у Очакові Земляному Олексію - 068-520-00-76, у Вознесенську Олександру Ревебцову 066-610-58-98.

Заявки не рецензуються та не повертаються незалежно від результатів конкурсу.
Результати конкурсу будуть оголошені 25 жовтня.

Консультації з питань підготовки проектів надаються за тел. 05134-3-22-50, м. 0666-105-898 або електронною поштою ngoprog@gmail.com контактна особа - Ревебцов Олександр

Заявку на участь у конкурсі можна отримати у громадській організації "Агентство Економічного Розвитку" за адресою: 56500 м. Вознесенськ, вул. Пушкінська, 3, офіс 35, тел./факс (05134) 3-22-50 або надіславши запит на e-mail: ngoprog@gmail.com з поміткою "на конкурс міні-грантів".  Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка