ОСББ чотирьох українських міст зможуть підвищити енергоефективність на 10 тис. євро

Ініціативні мешканці багатоквартирних будинків у Запоріжжі, Львові, Херсоні та Одесі зможуть отримати від 1 до 10 тисяч євро на підвищення енергоефективності власного житла.

Конкурс міні-грантів, участь у якому можуть взяти неприбуткові громадські та благодійні організації, спілки, асоціації, об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та житлово-будівельні кооперативи (ЖБК) чотирьох обласних центрів, проводиться в рамках українсько-німецького проекту "Сталий розвиток житлового господарства в Україні, сприяння місцевому розвитку та посилення ролі громадських організацій", який стартував у березні 2014 року за фінансової підтримки Європейської комісії. 

Для участі в конкурсі ініціативним групам багатоквартирного житлового фонду необхідно розробити проекти, які передбачають використання енергоефективного обладнання та поновлюваних джерел енергії – це може бути заміна вікон у під'їзді на енергоощадні, встановлення приладів обліку теплової енергії та енергозберігаючого освітлення, та подати на розгляд відповідну заявку до 5 червня. 

Проекти повинні враховувати можливості співвласників співфінансувати проект - не менше 20% від загальної вартості робіт зобов’язані оплатити ОСББ. Термін реалізації проектів – від 3 до 6 місяців. 

До того ж учасники конкурсу повинні надати документацію, яка підтверджує соціальну значимість проекту (результати опитування населення, листи підтримки від партнерських організацій), а в разі його реалізації забезпечити доступ до енергоефективного об’єкту широкій громадськості. 

Заявки потрібно надсилати у департамент житлово-комунального господарства певного обласного центру в електронному або паперовому вигляді (два примірники з оригіналом підписів та печаток).

Як зауважують організатори проекту, компетентне журі, до якого складу якого входять українські та іноземні експерти, надаватиме перевагу оригінальним і креативним ідеям. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка