ООН знаходить нові шляхи використання геотермальної енергії

ООН пропонує додаткові шляхи використання геотермальної енергії. Приміром, експерти Продовольчої і сільськогосподарської організації Об'єднаних Націй (FAO) у своїй нещодавній доповіді звертають увагу на використання геотермальної енергії у харчовій промисловості та сільському господарстві, повідомляє ресурс Unmultimedia.org

«Це поновлюване і чисте джерело енергії. Крім того, використовувати геотермальну енергію в міру дешево. Однак, необхідні початкові інвестиції у її освоєння», - розповів один з експертів FAO. Крім того, за оцінками ООН, енергія ядра Землі становить 42 мільйони мегават. Вона не вичерпається протягом мільярдів років.

У організації вважають, що країни, які здатні отримувати найбільшу вигоду з освоєння «енергії Землі» для сільського господарства, знаходяться по периметру так званого «Тихоокеанського вулканічного вогняного кільця». У цей регіон входять: Мексика, Індонезія, Філіппіни і країни, розташовані уздовж Тихоокеанського узбережжя Південної Америки.

Інші держави, які також можуть використовувати геотермальну енергію, - Ефіопія і Кенія, а також країни з перехідною економікою у Східній Європі, включаючи Румунію і Македонію.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка