ОККО встановила сонячні станції на 24 автозаправках

Мережа ОККО встановила на 24-х автозаправних комплексах дахові сонячні електростанції потужністю від 15 до 50 кВт кожна.

Як зазначає Назар Турхан, керівник департаменту розвитку компанії ОККО, майже на всіх АЗК сонячна електроенергія використовується нині для власного споживання, передає expro.com.ua

«Для кожного АЗК ми прораховуємо доцільність встановлення сонячних панелей індивідуально, - повідомив Назар Турхан, керівник департаменту розвитку компанії. - Це стосується як новобудов, так і заправок, що вже працюють».

В компанії зазначають, що сумарні інвестиції у проекти сонячних електростанцій на автозаправних комплексах складатимуть понад 40 млн гривень.


В ОККО зазначають, що найбільше сонячних електростанцій на автозаправних комплексах встановлено у Львівській та Закарпатських областях.

«Станом на середину серпня сонячні станції на АЗК ОККО виробляли приблизно 2000 кВт-год електроенергії на добу», - додають в компанії. - Власна «зелена» генерація дозволить нам економити близько 2,5 млн гривень щорічно».

Перша сонячна електростанція потужністю 50 кВт була встановлена у 2017 році на автозаправному комплексі у Києві. Загальна площа покриття фотомодулями становить 325 квадратних метрів. Як зазначають у компанії, влітку сонячна електростанція здатна покривати потреби в електроенергії повністю.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка