ОАЕ планують інвестувати $163 млрд у відновлювані джерела енергії

Днями Об'єднані Арабські Емірати оголосили про плани інвестувати 600 млрд дирхамів (163 мільярдів доларів) в енергетичні проекти з метою покрити більш ніж половину енергопотреб країни завдяки відновлюваним джерелам, пише сайт Phys.org.

«Наша мета полягає в тому, щоб збалансувати економічні потреби з екологічними цілями», – сказав прем'єр-міністр шейх Мохаммед бін Рашид аль-Мактум, коментуючи прийняту «Енергетичну стратегію 2050».

Хоча Емірати є одним з головних експортерів нафти, але вони вживають заходів зі скорочення залежності від викопних видів палива і переходу на вироблення електрики з «чистих» джерел.До 2050 року країна має на 44% забезпечуватися відновлюваними джерелами, на 38% – природним газом, на 12% іншими викопними джерелами і на 6% – ядерною енергетикою, заявив шейх Мохаммед:

«Наш план спрямований на підвищення продуктивності галузі на 40%, а збільшення вкладів в чисту енергію – на 50%».

У червні минулого року в Дубаї оголосили про намір збудувати до 2030 року сонячну електростанцію 1000 мегават. Ще в 2014-му в Абу-Дабі відкрився найбільший в світі завод з вироблення концентрованої сонячної енергії, яка забезпечує електроенергією 20 тис. будинків. Також до 2020 року південнокорейські фірми мають збудувати чотири ядерних реактори на 1400 мегават, що знаходитимуться на захід від Абу-Дабі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка